Haluatko

ottaa yhteyttä?

Jätä yhteydenottopyyntö

Saapumisohjeet

Käynti ja toimitukset Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta.

Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte rakennuksen 5. kerroksesta.

Toimistorakennuksen edestä löytyy runsaasti maksullisia parkkipaikkoja. Huomioithan saapuessasi, että parkki maksetaan etukäteen.

Tarvittaessa löydät myös keskeisimmät kontaktit tästä

CEO

Henri Vass

henri.vass@weare.fi

+358 45 138 1927

MYYNTI & MARKKINOINTI

Juha Ahlgren

juha.ahlgren@weare.fi

+358 44 504 4828

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA

Stefan Sundell

stefan.sundell@weare.fi

CFO

Tanja Teikko

tanja.teikko@weare.fi

+358 40 451 6328

COO

Tuija Kohonen

tuija.kohonen@weare.fi

+358 40 770 3900

CTO

Lassi Henriksson

lassi.henriksson@weare.fi

+358 40 719 4849

Postitus- ja laskutustiedot

Toimitukset Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta.

Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte (C) rakennuksen 5. kerroksesta.

Postit:

Nimi/Vastaanottaja

WeAre Solutions Oy

Äyritie 12C

01510 Vantaa

Suosimme sähköistä laskutusta!

 

Mikäli laskutukseen liittyen on kysymyksiä tai huomioita, niin pyydämme olemaan yhteydessä seuraavaan henkilöön.

 

Tanja Teikko, 040 451 6328

Sähköinen lasku:

Nimi: WeAre Solutions Oy

Y-tunnut: 2976585-9

Verkkolaskuosoite: 003729765859

Laskuoperaattori: 003708599126 Liaison

Sähköposti lasku:

fennoa.FI.P.126916-6@docinbound.com

Paperi lasku:

WeAre Solutions Oy

PL 58537

01051 LASKUT