Ota yhteyttä

Mitä tietoa etsit?

Hallinto

Rami Rantala

Toimitusjohtaja

rami.rantala@weare.fi
+358 40 027 0781

Tanja Teikko

Talousjohtaja

tanja.teikko@weare.fi
+358 40 451 6328

Rami Rantala

Toimitusjohtaja

rami.rantala@weare.fi
+358 40 027 0781

Matti Pajula

Liiketoimintajohtaja

matti.pajula@weare.fi
+358 50 448 2997

Tanja Teikko

Talousjohtaja

tanja.teikko@weare.fi
+358 40 451 6328

Myynti ja markkinointi

Juha Ahlgren

Myynti

+358 44 504 4828
juha.ahlgren@weare.fi

Tuomas Sihvonen

Markkinointi

+358 40 509 1852
tuomas.sihvonen@weare.fi

Juha Ahlgren

Myynti

+358 44 504 4828
juha.ahlgren@weare.fi

Tuomas Sihvonen

Markkinointi

+358 40 509 1852
tuomas.sihvonen@weare.fi

Hallitus

Stefan Sundell

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

+358 50 354 3937
stefan.sundell@weare.fi

Henri Vass

Hallituksen jäsen, perustaja

henri.vass@weare.fi

Tuija Kohonen

Hallituksen jäsen, perustaja

tuija.kohonen@weare.fi

Lassi Henriksson

Hallituksen jäsen, perustaja

lassi.henriksson@weare.fi

Stefan Sundell

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

+358 50 354 3937
stefan.sundell@weare.fi

Henri Vass

Hallituksen jäsen, perustaja

henri.vass@weare.fi

Tuija Kohonen

Hallituksen jäsen, perustaja

tuija.kohonen@weare.fi

Lassi Henriksson

Hallituksen jäsen, perustaja

lassi.henriksson@weare.fi

Juhani Sihvonen

Hallituksen jäsen

juhani.sihvonen@weare.fi

Juhani Sihvonen

Hallituksen jäsen

juhani.sihvonen@weare.fi

Jätä yhteystietosi ja viestisi niin palaamme asiaan!

Suosimme sähköistä laskutusta!

POSTIT:

Nimi/Vastaanottaja
WeAre Solutions Oy
Äyritie 12C
01510 Vantaa

TOIMITUKSET:

Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta. Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte (C) rakennuksen 5. kerroksesta.

SÄHKÖINEN LASKU:

 

Nimi: WeAre Solutions Oy, 2976585-9
Verkkolaskuosoite: 003729765859
Laskuoperaattori: Maventa (003721291126)

SÄHKÖPOSTILASKU:

29765859@scan.netvisor.fi

PAPERILASKU:

 

WeAre Solutions Oy
29765859
PL 100
80020 Kollektor Scan

Mikäli laskutukseen liittyen on kysymyksiä tai huomioita, niin pyydämme olemaan yhteydessä seuraavaan henkilöön

Tanja Teikko, 040 451 6328

Saapumisohjeet

Käynti ja toimitukset Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta.

Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte rakennuksen 5. kerroksesta.
Toimistorakennuksen edestä löytyy runsaasti maksullisia parkkipaikkoja. Huomioithan saapuessasi, että parkki maksetaan etukäteen.