Haluatko

ottaa yhteyttä?

Jätä yhteydenottopyyntö

Saapumisohjeet

Käynti ja toimitukset Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta.

Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte rakennuksen 5. kerroksesta.

Toimistorakennuksen edestä löytyy runsaasti maksullisia parkkipaikkoja. Huomioithan saapuessasi, että parkki maksetaan etukäteen.

Tarvittaessa löydät myös keskeisimmät kontaktit tästä

CEO

Rami Rantala

rami.rantala@weare.fi

+358 40 0270781

Juha Ahlgren

MYYNTI & MARKKINOINTI

Juha Ahlgren

juha.ahlgren@weare.fi

+358 44 504 4828

Stefan Sundell

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA

Stefan Sundell

stefan.sundell@weare.fi

Tanja Teikko

CFO

Tanja Teikko

tanja.teikko@weare.fi

+358 40 451 6328

Tuija Kohonen

COO

Tuija Kohonen

tuija.kohonen@weare.fi

+358 40 770 3900

Lassi Henriksson

CTO

Lassi Henriksson

lassi.henriksson@weare.fi

+358 40 719 4849

Postitus- ja laskutustiedot

Toimitukset Äyritie 12b Presto rakennuksen infon kautta.

Kysy infosta hissin avausta ja kävele vasemmalla olevaa käytävää pitkin hissien luo. Meidän toimiston löydät Forte (C) rakennuksen 5. kerroksesta.

Postit:

Nimi/Vastaanottaja

WeAre Solutions Oy

Äyritie 12C

01510 Vantaa

Suosimme sähköistä laskutusta!

 

Mikäli laskutukseen liittyen on kysymyksiä tai huomioita, niin pyydämme olemaan yhteydessä seuraavaan henkilöön.

 

Tanja Teikko, 040 451 6328

Sähköinen lasku:

Nimi: WeAre Solutions Oy, 2976585-9

Verkkolaskuosoite: 003729765859

Laskuoperaattori: Maventa (003721291126)

Sähköpostilasku:

29765859@scan.netvisor.fi

Paperilasku:

WeAre Solutions Oy
29765859
PL 100
80020 Kollektor Scan